Edit Content

Hakkımızda

Tailormade Bilişim Sistemleri günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti, en yeni teknolojiler ile sunmayı hedefleyen bir yazılım firmasıdır.

İletişim Bilgileri

Bize Ulaşın

0216 504 4672

Hizmetlerimiz

Mobil Uygulama

Günümüzde teknolojinin sürekli gelişmesi ve çağın dijitalleşmesi ile birlikte mobil cihazlar herkes tarafından talep görmektedir. Akıllı telefon ve tabletler çeşitli işletim sistemlerine özel tasarlanmış yazılımlardır. Akıllı cihazlara özel kodlanan ve bu cihazlara özel olarak tasarlanan yazılımlar mobil uygulama olarak adlandırılmaktadır.Mobil uygulamalar kullanılacak işletim sistemine uygun olarak yapılmaktadır ve bir diğer işletim sisteminde çalışmamaktadır. Mobil uygulamanın kullanılacağı cihaz ile mobil uygulama arasında ki uyumu sağlayabilmek için devamlı kendini yenilemesi ve güncellenmesi gerekmektedir.

İhtiyaçlara yönelik iOS, Android ve diğer mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurup, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım ve yazılım kabiliyetlerini sizlere sunuyoruz.

E-ticaret sitelerinin , piyasaya yeni çıkan hizmetin ya da ürünün pazarda yer edinebilmesi, köklü kurumsal firmaların da yeni jenerasyonu yakalayabilmesi için mobil dünyada olması şarttır.Kurumsal uygulamalar ile işlerinizi yönetmek, toplantılarınız düzenlemek ve bir çok operasyonel iş yükünü azaltmak mobil uygulamlar sayesinde çok kolay.

Talep edilen uygulamaların kullanımını zenginleştirecek, ihtiyaç ve gerekliliklere özel kullanıcı deneyimi tasarlayarak uygulama ve mobil websiteleri geliştiriyoruz.

 

Tailormade Bilişim Sistemleri ile, yazılım geliştirme alanındaki tecrübesi ve uzman ekibiyle, iOS ve Android platformlarında yarattığı uygulamalarla sizlerin mobil dünyadaki yerini hazırlamaktadır. Kullanıcı deneyiminin öncelikli olduğu hazırlık sürecinden itibaren sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda işlevsel ve çekici mobil uygulamalar geliştirilmektedir.