Edit Content

Hakkımızda

Tailormade Bilişim Sistemleri günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti, en yeni teknolojiler ile sunmayı hedefleyen bir yazılım firmasıdır.

İletişim Bilgileri

Bize Ulaşın

0216 504 4672

Hizmetlerimiz

Web Yazılımı

Web yazılımın internet dünyasıyla tanışması ile tüm internet siteleri, kurumsal web siteler dinamik bir hal almıştır. Asıl amacı işleri kolaylaştırmak olan yazılım çözümleri, ilk zamanlarda masaüstü yazılımlarla hayatımıza girmiş, ancak gelişen teknolojilerle web, mobil gibi hizmetlerle gelişim göstermiştir. Masaüstü yazılımla yapılan her türlü yazılım günümüzde web tabanlı çözümlerle varlığını sürdürerek işlerinizi kolaylaştırıyor. İhtiyacınız her ne olursa web yazılım ile hem masaüstü, hem web tabanlı sistemlerle işlerinizi kolaylaştırabilir, sistematik bir düzene oturtabilirsiniz.

Microsoft .NET teknolojilerini kullandığımız güçlü altyapımızla firmanıza özel web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Müşteri taleplerini analiz ederek, geliştirmeye açık ve modüler yapılara sahip yazılımlar ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Web yazılımın her aşamasını kendimiz oluşturuyor ve tüm süreçlerde tecrübemizle sizlere en güncel teknolojileri sunuyoruz.

İş hedeflerinizde özel olarak beklentileriniz olabilir. Gelişen ve değişen sektörde firmanıza ve markanıza değer katacak yeni hizmetler sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişiklik göstermesi gibi bir çok talebiniz olabilir. Bu gibi durumlarda hazır paket programlar yeterli olmayacaktır, yazılımınızın hızlı, güvenli, daha yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir.

Tailormade, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde de sizlere çeşitli çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan firmamız, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle birlikte sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.