Edit Content

Hakkımızda

Tailormade Bilişim Sistemleri günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti, en yeni teknolojiler ile sunmayı hedefleyen bir yazılım firmasıdır.

İletişim Bilgileri

Bize Ulaşın

0216 504 4672

Hizmetlerimiz

Yapay Zeka

Tailormade Bilişim Sistemleri çeşitli yapay zeka teknolojilerini kullanarak iş yapış süreçlerinizi kolaylaştırmaya çalışmaktadır. Kullanmış olduğumuz yapay zeka teknolojilerini, şirketinize adapte ederek sizin için bu süreçleri mümkün olduğunca kolaylaştırıyoruz.

Yapay zeka, popüler bir kavram olmaktan farklı olarak; iş süreçlerini kolaylaştıran ve şirketlere yardımcı olan bir teknolojidir. Temelde süper bilgisayarlar ve üst seviye yazılım algoritmalarının bütününden oluşan ve insanın yapamadığı iş süreçlerini yapmayı ve kolaylaştırmayı hedefleyen bir teknolojidir.

IBM Watson, Azure AI, Google AI gibi şirketlerin kendi geliştirdiği yapay zeka teknolojileri bulunmaktadır ve bu yapay zeka teknolojileri tüm süreçlere uyarlanmaktadır. Yapay zeka teknolojisini, şirketinizde ödeme sistemlerinden; müşteri analizine kadar tüm süreçlerde kullanabilirsiniz. Yapay zeka gelecekte, tüm iş yapış süreçlerine etki edecek ve şirketlerin, insanların işlerini kolaylaştıracaktır.

Tailormade Bilişim Sistemleri Veritabanı optimizasyonları, yedekleme çözümleri, iş zekası araçları ile özel analizler ve mevcut süreçlerin sonuçlar ile yeniden yapılandırılmasına ilişkin çalışmaları yönetiyoruz.Yapay zeka uygulamalarının çalışması için iyi bir altyapı gerekmektedir ve biz size bu altyapıyı sağlıyoruz.Bulut altyapılarından faydalanmanızı ve işlemleri çok daha hızlı ve güvenli yapmanızı sağlıyoruz. Ayrıca tüm yapay zeka teknolojilerini, şirketinize adapte edip sizin için bu süreçleri kolaylaştırıyoruz.

Tailormade Bilişim Sistemleri sizinle birlikte hedefinizi belirlemekte ve isteğinize en uygun programlamayı yapmaktadır.